Patlatma Mozaik Libre Amarillo Kenar Kırma Fileli Mozaik Set

Patlatma Mozaik Libre Amarillo Kenar Kırma Fileli Mozaik Set


Tütün Rengi Beton Karışık Ölçülü Patlatma Mozaik Taş

Iswest Genel Ürün kodu: TO412

Hammadde: Beton

Taş ebatı: 1 file üzerinde farklı ölçüler kullanılmıştır 5×5 cm / 5×10 cm / 10×10 cm

File ebatı: 30 x 30 cm ( düz )

Teslimat: Fileli plakalar halinde Karton kolilerde.

Libre’nin özelliği: Karışık ölçülerde olması ve patlatma şeklinden sonra kenar kırma işlemi görmüş olması ve bu havayı katması ürüne ayrı ve bambaşka bir özellik katmaktadır. Büyük-küçük kareler ve orta boy bir dikdörtgen modellerden oluşan Libre modelimizin içerisindeki taşlara farklı renkler katmak mümkündür. Örneğin içeriğinde kullanılan 5×5 cm taşları siyah renkte isteyebilirsiniz. Bu örnekten yola çıkarak birbirinden harika ve birbirinden farklı modeller ortaya çıkarılabilir. 1 m2’lik bir ürünü örnek vererek, içerisine %20 siyah %20 sarı karıştırılması talep edebilirsiniz. Sade renklerdede zaten ürün kendini ortaya koymaktadır. Bu tarz tasarımlarla daha dikkat çekici alanlar yaratabilirsiniz.

Ürün avantajları: Ürünü dilediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Isı ve ses yalıtımı sağlar. Cephe kaplamalarında ve rutubet olan duvarlara uygulandığında ısı yalıtımı sağlar. Sürekli olarak nemlenen ve rutubet olan duvarlara bu ürünü uygulayarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Üründe boyama sınırı yoktur. Devamlı olarak boyayabilirsiniz.

Kullanım alanları: Tüm duvar kaplama alanlarında kullanılabilir. Genellikle iç mekanlarda çok görülen bir üründür. Tv arkası duvarı, salon duvarı, banyo ve mutfak duvarları, bahçe duvarı ve dış cephe kaplaması gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Ürün Özelliği: File üzerine dizilerek hazırlanmaktadır. Ürünün en büyük özelliği boyanabilir olmasıdır. Yani ürün resimde gördüğünüz renkler ile sınırlı değildir. Duvara uygulama işlemi bittikten sonra, boya makinasıyla ürünü istediğiniz renge boyayabilirsiniz ve bu uygulama bir sefere mahsus değildir. Her yıl konseptinize göre ürünü uygun renklere boyayabilirsiniz. Müşterilerimiz ürün boyamasında, daha çok italyan boyayı tercih ederler. Çünkü italyan boyama ile ürüne farklı efektler vererek bir tasarım harikası oluşturabilir, daha önce hiç bir yerde olmayan desenleri evinizde kullanma avantajına sahip olabilirsiniz.

Not: İstanbul Taşçı yapay patlatma taş ürünleri yapay olduğundan, resimdeki ile gerçekteki taşlar arasında ton farklılıkları görülebilir. Bu yüzden ürünün siparişini vermeden önce, Çekmeköy mazağamızda ürünü görmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Eğer böyle bir imkanınız yoksa, bize mail ile ulaşıp ürünün detaylı görsellerini talep edebilirsiniz.

Duvar ölçüsü hesaplama ( m2): Yapılacak alan belirlendikten sonra eğer düz bir duvar ise; yükseklik ölçülür, genelde ev duvarlarının yükseklikleri 2,40 m (240 cm) gibidir. Bu ölçü değişkenlik gösterebilir, bazı evlerde 2,70 m (270 cm) kadar yükselebilir. Yükseklik ölçüldükten sonra, soldan sağa yani duvar genişliği ölçülür, örneğin; 5,60 m (560 cm) eğer duvarda kolon çıkıntısı yoksa yükselik ölçüsü ile çarpılarak m2 hesaplanır. Hesaplama işlemi 2,4 x 5,6 = 13,44 m2′dir. Yarım m2 fire payı eklersek 14 m2 taşa ihtiyacımız vardır.

Kolon ölçüsü hesaplama (m2): Hesaplayacağımız kolonun soldan-sağa yani genişliğini ölçeriz, diyelimki 3 cepheli bir kolon ölçüsü alacağız veya 4 cepheli direk kolon diyelim. Genişlikleri tek tek ölçüp toplarız örneğin; 50 cm + 50 cm + 80 cm = 180 cm’dir. Yüksekliğimizi de ölçtük 240 cm diyelim. M2 hesaplamasını 180 cm x 240 cm = 4,32 m2 olarak bulabiliriz. Kolonların bitiş noktası çok olduğundan fire payı çok koymak gerekir. Yarım m2 fire payı ekleyerek 5 m2′lik bir ürün ile bu kolonu kaplayabiliriz.

2 Soru »

 1. emre ünal
  Warning: printf(): Too few arguments in /home/patla/public_html/wp-content/themes/patlatmatas/functions.php on line 107
  -

  iyi günler yozgat şefaatlide yapılması planlanan hastane ihalesi için 30*60 cm lik yaklaşık 850 m2 lik antalya limra taşı teklifinizi bizlere sunarsanız seviniriz. tşk ederiz saygılarımızı sunarız.
  inşaat mühendisi emre ünal

 2. emre ünal
  Warning: printf(): Too few arguments in /home/patla/public_html/wp-content/themes/patlatmatas/functions.php on line 107
  -

  İyi günler Yozgat Şefaatli de yapılması planlanan hastane inşaatının ihalesi için bizden istenilen 30*60 cm olmak üzere yaklaşık 850 m2 lik Antalya limra taşına ait teklifinizi bizlere sunarsanız seviniriz. Saygılarımızı sunarız.
  inşaat mühendisi
  Emre ÜNAL

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.