Yapay Fileli Mozaik Taş Arbol Amarillo 3D

Yapay Fileli Mozaik Taş Arbol Amarillo 3D


Doğal görünümlü Bambu Mozaik Taş

Iswest Genel Ürün kodu: TO401

Hammadde: Beton

Taş ebatı: 1,5×7,5 cm

File ebatı: 30 x 30 cm ( düz )

Teslimat: Karton kolilerde.

Kullanım alanları: Tüm duvar kaplama alanlarında kullanılabilir. Genellikle iç mekanlarda çok görülen bir üründür. Tv arkası duvarı, salon duvarı, banyo ve mutfak duvarları, bahçe duvarı ve dış cephe kaplaması gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Ürün Özelliği: File üzerine dizilerek hazırlanmaktadır. Bambu desenindedir. Ürünün en büyük özelliği boyanabilir olmasıdır. Yani ürün resimde gördüğünüz renkler ile sınırlı değildir. Duvara uygulama işlemi bittikten sonra, boya makinasıyla ürünü istediğiniz renge boyayabilirsiniz ve bu uygulama bir sefere mahsus değildir. Her yıl konseptinize göre ürünü uygun renklere boyayabilirsiniz. Müşterilerimiz ürün boyamasında, daha çok italyan boyayı tercih ederler. Çünkü italyan boyama ile ürüne farklı efektler vererek bir tasarım harikası oluşturabilir, daha önce hiç bir yerde olmayan desenleri evinizde kullanma avantajına sahip olabilirsiniz.

Not: İstanbul Taşçı yapay mozaik taş ürünleri yapay olduğundan, resimdeki ile gerçekteki taşlar arasında ton farklılıkları görülebilir. Bu yüzden ürünün siparişini vermeden önce, Çekmeköy mazağamızda ürünü görmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Eğer böyle bir imkanınız yoksa, bize mail ile ulaşıp ürünün detaylı görsellerini talep edebilirsiniz.

Duvar ölçüsü hesaplama ( m2): Yapılacak alan belirlendikten sonra eğer düz bir duvar ise; yükseklik ölçülür, genelde ev duvarlarının yükseklikleri 2,40 m (240 cm) gibidir. Bu ölçü değişkenlik gösterebilir, bazı evlerde 2,70 m (270 cm) kadar yükselebilir. Yükseklik ölçüldükten sonra, soldan sağa yani duvar genişliği ölçülür, örneğin; 5,60 m (560 cm) eğer duvarda kolon çıkıntısı yoksa yükselik ölçüsü ile çarpılarak m2 hesaplanır. Hesaplama işlemi 2,4 x 5,6 = 13,44 m2′dir. Yarım m2 fire payı eklersek 14 m2 taşa ihtiyacımız vardır.

Kolon ölçüsü hesaplama (m2): Hesaplayacağımız kolonun soldan-sağa yani genişliğini ölçeriz, diyelimki 3 cepheli bir kolon ölçüsü alacağız veya 4 cepheli direk kolon diyelim. Genişlikleri tek tek ölçüp toplarız örneğin; 50 cm + 50 cm + 80 cm = 180 cm’dir. Yüksekliğimizi de ölçtük 240 cm diyelim. M2 hesaplamasını 180 cm x 240 cm = 4,32 m2 olarak bulabiliriz. Kolonların bitiş noktası çok olduğundan fire payı çok koymak gerekir. Yarım m2 fire payı ekleyerek 5 m2′lik bir ürün ile bu kolonu kaplayabiliriz.

2 Soru »

 1. METİN AKINCI
  Warning: printf(): Too few arguments in /home/patla/public_html/wp-content/themes/patlatmatas/functions.php on line 107
  -

  KAPLAMA TUGLALARIN VE BAMBU TAŞININ GERÇEK GÖRÜNTÜLERİNİ GÖNDERİRMİSİNİZ

 2. m.sami erdogan
  Warning: printf(): Too few arguments in /home/patla/public_html/wp-content/themes/patlatmatas/functions.php on line 107
  -

  meraba kolay gelsın antalyada yapı dekorasyon fırmasıyız urunlerınızın resımlerını gordum ozellıkle bambu desenlı olanın resımlerı veya 30×30 bırer adet numunesını ve ktologunu gondermenızı rıca ederımgerekırse bayılıkde dusunule bılınır

  not tlfnla ırtıbata gecebılrsnz .

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.